KONST / Litografier / Färglitografi 12376371
nr 1237 6371
Färglitografi
Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. "Fotogenlampa", signerad. Motivet: 40x29
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:32:17
100 kr
200 kr